Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Президент Зеленський за брехнею на адресу Медведчука приховує відсутність бажання та політичної волі для звільнення українців і встановлення миру

Президент Зеленський заявив, що він не розуміє, чому «коли є країна, велика, незалежна, самостійна Україна, чому у нас повинні бути посередники» і «чому піднімається питання повернення полонених, чому піднімається питання припинення війни з його сторони тільки під вибори». Ці слова Зеленського – вкрай цинічна брехня.

Президент Зеленський (який заявляв під час передвиборної кампанії і під час інавгураційної промови про мир, необхідність переговорів і компромісів, отримавши таку високу підтримку народу) сьогодні, по суті, відмовився від усіх своїх обіцянок. Його позиція не лише нічим не відрізняється від заяв Порошенка, а й є неправдивою, не має під собою жодних підстав і суперечить загальновідомим фактам.

По-перше, Віктор Медведчук, який взяв на себе відповідальність за ведення переговорів і реалізацію мирного плану, не є «посередником» – не представляє і не претендує на те, щоб представляти офіційну владу. Він робить це за велінням серця, за дорученням партії «Опозиційна платформа – За життя», в інтересах громадян України, які реально хочуть миру, на відміну від президента і його команди, в інтересах осіб, що утримуються у Донецьку, Луганську і РФ, їхніх рідних і близьких, яких влада, як нинішня, так і попередня, кинула напризволяще.

У президента Порошенка не було політичної волі для прийняття архіважливих рішень, необхідних для проведення обміну за формулою «всіх установлених на всіх установлених». Судячи з останніх заяв, у президента Зеленського також немає ані політичної волі, ані бажання для цього.

По-друге, Віктор Медведчук займається питаннями мирного врегулювання конфлікту на Донбасі та звільнення утримуваних осіб з травня 2014 року (за цей час звільнено 485 українців). Ці обміни проходили не під вибори: у жодних виборах до цього часу Віктор Медведчук не брав участі.

Ревнива реакція президента Зеленського на досягнуті в Мінську домовленості щодо звільнення українських громадян говорить про те, що пан Зеленський судить по собі. І в цьому він знов-таки схожий на свого «папередніка», для якого Україна і народ – ніщо, а особистий піар – все. І для того, щоб довести це, він не зупиняється перед прямою брехнею на адресу Віктора Медведчука, який домігся звільнення українців.

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 27 червня 2019
×
Приєднатися