Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Президент Зеленський несе персональну відповідальність за те, що Україна виступила проти засудження героїзації нацизму

Третій комітет Генеральної асамблеї ООН на засіданні в середу ухвалив російський проект резолюції про боротьбу з «героїзацією нацизму, неонацизмом та іншими видами практики, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії та пов'язаної з ними нетерпимості». За цей документ проголосували 122 держави, 53 – утрималися, висловилися проти 2 держави: США та Україна.

«Опозиційна платформа – За життя» як політична сила, котра щиро і послідовно бореться проти героїзації нацизму, наполягає на неприйнятності неонацизму і радикалізму в українському суспільстві й сучасному світі та виступає за збереження історичної пам'яті, заявляє: ми вважає публічною ганьбою для нашого народу той факт, що Україна систематично, по-рабськи підтримуючи позицію Сполучених Штатів, урозріз із позицією всього цивілізованого світу, виступає проти резолюцій Генасамблеї ООН, які засуджують нацизм.

Чи маємо ми право забувати, чого коштували нам мир і свобода?! Хіба не було би таке забуття зрадою великого подвигу наших батьків і дідів у боротьбі з нацизмом, немислимим прощенням тих священних та страшних жертв, які принесені кожною українською сім'єю на вівтар Перемоги у Великій Вітчизняній війні?!

Заявляємо, що повну відповідальність за небажання засудити героїзацію нацизму несе Президент України В. Зеленський, який, згідно з Конституцією України, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, і рішуче засуджуємо такі його дії.

«Опозиційна платформа – За життя» 9 травня 2020 року виступила із ініціативою створення в Україні Громадського руху «Український фронт захисту історичної пам'яті». Мета цього руху – викривати спроби фальсифікації історії, захищати історичну пам'ять і не допустити забуття подвигу радянських людей, здійсненого під час Великої Вітчизняної війни.

Ми завжди будемо непримиренними ворогами зради подвигу нашого народу та обілення нацизму, які б цинічні директиви не давала Президенту Зеленському влада Сполучених Штатів Америки, котра прагне до встановлення світового панування.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 19 листопада 2020
×
Приєднатися