Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Президент Зеленський хоче передати Росії частину української території

Заява партії

Володимир Зеленський нездатний встановити мир і об'єднати країну. Через некомпетентність і політичну неспроможність він не зміг врегулювати конфлікт на Донбасі. Тепер він розмірковує про можливість будівництва стіни на кордоні з цим українським регіоном. Подібно до безвідповідальних політиків-авантюристів, Зеленський хоче використати втому людей від війни. Змусити їх на референдумі прийняти рішення про розчленування країни. У цій логіці наступним кроком повинна буде стати стіна, яка відділяє від України Крим.

Ці фантазії В. Зеленського суперечать Конституції, гарантом якої він є. А також закону про референдум, який прийняв парламент за його ініціативою. У ньому чітко говориться: предметом референдуму не можуть бути питання, які скасовують або обмежують права українських громадян, в даному випадку жителів Донбасу. А також питання, що порушують державний суверенітет і територіальну цілісність України (ст. 3.2 пункти 2 і 3).

Зе-влада готова відмовитися від Донбасу, тому що не може вести діалог і виконати свої зобов'язання перед народом України. Вона готова зруйнувати країну. Розпродати землю і стратегічні підприємства. Ліквідувати соціальні права і загнати людей у злидні. Вона не в змозі перемогти корупцію і відстояти національні інтереси перед зовнішніми кредиторами.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ рішуче засуджує будь-які ініціативи, що підривають суверенітет і територіальну цілісність України. Забезпечити повернення Донбасу і відновити єдність країни реально. Для цього треба виконати Мінські угоди і домовленості «Нормандське четвірки».

Якщо Зе-команда продовжить розбурхувати громадськість провокаціями про «стінах» і «розривах відносин», життєво необхідним для країни стане референдум про довіру такої влади.

Опубліковано: 25 червня 2021
×
Приєднатися