Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Переслідуючи прихильників миру, влада скоює державну зраду

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Український народ вимагає миру. Але Зе-влада не може і не хоче йти шляхом політичного врегулювання на Донбасі. Вона перетворилася на філію партії війни: як папуга повторює мантри режиму Порошенка і репресує політиків, які проводять мирні переговори. За спробу налагодити міжпарламентський діалог про припинення конфлікту на Донбасі Державне бюро розслідувань відкрило кримінальну справу проти керівництва нашої партії і депутатів від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ В. Медведчука, Т. Козака, В. Рабіновича, Р. Кузьміна, О. Колтуновича, Т. Плачкової.

Припинити війну і об'єднати країну – з цим гаслом Володимир Зеленський і так звані «слуги народу» перемогли на виборах. Але тепер для них, як і для націонал-радикалів, мир став синонімом державної зради. Монобільшість відмовляється приймати необхідні закони. Чиновники, відповідальні за об'єднання країни, проводять «червоні лінії» і обіцяють конфлікт на чверть століття. «Перемовники» у Тристоронній контактній групі вимагають відмови від Мінських угод. Міністр закордонних справ, замість налагодження прямого діалогу з російськими колегами, спроможний тільки на хамство і провокаційні демарші. Діяльність МЗС повністю суперечить деклараціям президента Зеленського, і спрямована на зрив Нормандського формату та будь-яких мирних ініціатив.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, незважаючи на репресії, не зверне зі шляху мирного врегулювання і доб'ється об'єднання України. На відміну від безхребетної і лукавої влади ми не відмовимося від свого слова, яке дали українському народу.

Ми вимагаємо негайно припинити політичний тиск на прихильників миру. Заявляємо про свою готовність всіма законними засобами захищати від переслідувань всіх членів нашої партії. Ми готові відповідати за кожен наш крок, але владі доведеться відповісти за свою зраду перед українським народом.

Державу зраджують ті, хто зрадив обіцянкам, які давав виборцям. Хто призначив на посаду Глави МЗС професійно непридатного хама і авантюриста. Хто намагається зірвати реалізацію Мінських угод і знову занурити країну в жах конфлікту. Єдиний шлях до того, щоб в Україні запанував мир – повне перезавантаження влади та перемога єдиної партії миру – ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ!

Опубліковано: 5 вересня 2020
×
Приєднатися