Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Представники Ріната Ахметова у 105-му окрузі використовують фальсифікації, тиск і погрози

Масштабні фальсифікації, підкуп, погрози, залякування виборців у 105-му виборчому окрузі ‒ все це робиться в інтересах представниці холдингу Ріната Ахметова, що висунута партією «Опозиційний блок» і працює в київському ДТЕК.

Об'єднані круговою порукою, Блок Петра Порошенка, «Народний фронт», «Самопоміч» та «Опозиційний блок» для забезпечення фальсифікацій у ніч підрахунку замінили чотирьох членів виборчої комісії. Причому двоє з них є працівниками ДТЕК ‒ компанії, що належить Рінату Ахметову. Більш очевидної демонстрації п'ятирічної співпраці Ахметова з Порошенком і Яценюком годі й придумати!

Завдяки цьому, а також фальсифікаціям окружної виборчої комісії, яка бореться за те, щоб «намалювати» перемогу представниці «Опозиційного блоку», вдалося встановити фальсифікаційний рекорд: при тому, що «Опозиційну платформу ‒ За життя» в цьому окрузі підтримали 56,5% виборців, а «Опозиційний блок» ‒ тільки 7,71%, члени виборчої комісії, що представляють об'єднання сил «партії війни» та  Ріната Ахметова, докладають усіх сил для виконання політичного замовлення.

Шоб забезпечити перемогу свого кандидата, представники Ахметова і його підприємства зважилися на найцинічніший тиск. Членам виборчих комісій, багато з яких працюють на підприємстві ДТЕК ‒ ТЕС міста Щастя, погрожують звільненням за відмову брати участь у процесі підтасовування результатів виборів. Члени виборчої комісії, які не бажають брати участь у фальсифікаціях, стають об’єктом прямих погроз і звільняються, а скарги, що подають представники нашої політичної сили, не розглядаються. При цьому фальсифікатори вдаються до підробки.

Більш того, щоб залякати місцевих жителів втратою робочих місць і збитками від інфраструктурного колапсу, представники ТЕС поширюють інформацію про те, що станцію буде зупинено.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» заявляє: захищаючи право українців на вільне і чесне волевиявлення, ми домагатимемося передбаченої законом кримінальної відповідальності для таких членів виборчої комісії, як Черничкін Микола Дмитрович, та інших; для керівництва ТЕС, що використовувало підприємство для шантажу городян. Що ж стосується політичної відповідальності, то «Опозиційний блок», який виконував усі замовлення «партії війни», який виступав і продовжує виступати проти інтересів жителів Донбасу, її вже поніс ‒ йому відмовили в довірі громадяни України, не пропустивши до ВР.

 

Партія «Опозиційна платформа За життя»

Опубліковано: 26 липня 2019
×
Приєднатися