Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ганебне судилище над Віктором Медведчуком - це прямі політичні репресії влади проти опозиції

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Судилище, влаштоване владою над Віктором Медведчуком, скотилося до рівня ганебного політичного спектаклю. Єдина мета цього «процесу» - вирвати з політичного життя одного з провідних представників опозиції, залякати партію, скувати сили опозиції нескінченними судовими розглядами. Чергове слухання у цій, повністю сфабрикованій «справі», показало, що у влади немає, і не може бути аргументів і доказів винуватості  Віктора Медведчука. Тільки прямий політичний тиск на суд дозволяє їй продовжувати процес, продовжувати запобіжний захід і необґрунтовано обмежувати його свободу.

Дії переслідувачів Віктора Медведчука незграбні і протизаконні. Вони постійно порушують норми українського законодавства, процедури діловодства та права громадянина. В ході судового засідання всі аргументовані вимоги, пропозиції та клопотання захисту були під надуманими приводами відхилені. І це ще раз свідчить про політичний характер всього процесу, заангажованості і упередженості суду, який звіряє свою позицію не з законом, а із вказівками Зеленського.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ рішуче засуджує беззаконня, яке влада чинить щодо Віктора Медведчука. Ми обурені повною зневагою до прав громадянина і порушеннями, допущеними щодо Віктора Медведчука.

Вимагаємо від української влади припинити протизаконний тиск на суд. Відмовитися від усіх сфальсифікованих звинувачень щодо голови політичної ради нашої партії і зупинити політичні переслідування інших представників опозиції. Україна - демократична держава, а не авторитарна диктатура. А влада, яка стає на шлях свавілля, протиставляє себе демократії, Конституції і українському народу.

Опубліковано: 9 липня 2021
×
Приєднатися