Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вітаємо партію «ЄДИНА РОСІЯ» з упевненою перемогою на виборах!

Вітаємо всіх членів партії, кандидатів від неї, які пройшли до Державної Думи Російської Федерації, керівництво та голову Всеросійської політичної партії «ЄДИНА РОСІЯ» Дмитра Медведєва з переконливою перемогою на виборах. За підсумками підрахунку Центральною виборчою комісією 100% протоколів можна з упевненістю заявити, що отриманий під час голосування результат вкотре підтвердив: росіяни пов'язують своє майбутнє саме з «ЄДИНОЮ РОСІЄЮ», а ідеї та програма партії близькі російському народу.

«ЄДИНА РОСІЯ» була і залишається найбільшою партією Російської Федерації, яка формує її внутрішньоекономічний і зовнішньополітичний курс, а також не боїться брати відповідальність за майбутнє рідної країни. Бажаємо народним обранцям від вашої політичної сили мудрості, натхнення, професіоналізму, щоб продовжити будувати процвітаючу, успішну державу на вже закладеному міцному фундаменті, вести Росію до нових цілей і висот.

Упевнені, вся ваша робота в Державній Думі, як і раніше, буде спрямована на служіння інтересам громадян Російської Федерації. Сподіваємося також на продовження діалогу і зміцнення міжпартійного співробітництва між «ЄДИНОЮ РОСІЄЮ» і «ОПОЗИЦІЙНОЮ ПЛАТФОРМОЮ ‒ ЗА ЖИТТЯ» в ім'я відновлення добросусідських відносин між нашими країнами і взаємовигідного економічного співробітництва України та Росії, дружніх відносин між братніми українським і російським народами.

 

Партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ»

Опубліковано: 21 вересня 2021
×
Приєднатися