Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Після переговорів з Макроном і Меркель Зеленський заявив про те, що відмовляється виконувати Мінські угоди

Президент України Володимир Зеленський всього лише через кілька днів після переговорів з лідерами Франції та Німеччини Емманюелем Макроном і Ангелою Меркель в інтерв'ю The Financial Times заявив, що не виконуватиме Мінські угоди в тому вигляді, в якому вони існують сьогодні.

«Є два варіанти: ми можемо змінити "мінський формат", скорегувати його. Або ми можемо використовувати якийсь інший формат», ‒ сказав Зеленський, ігноруючи той факт, що ці угоди визнані безальтернативними в усьому світі, про що неодноразово заявляли лідери країн Європи, США та Росії. Тим паче представник Кремля вже заявив, реагуючи саме на це висловлювання Зеленського, що видозмінити мінський процес, не поклавши йому край ‒ неможливо. І це зайвий раз свідчить про те, що шлях, обраний Зеленським, веде в нікуди.

І хоча Президент України підкреслив, що швидкість має ключове значення, очевидно, що будь-які інші формати, включно з тими, в яких можуть брати участь США, Канада і Велика Британія, як того хоче Зеленський, не мають жодних перспектив ‒ розмови про них слугують лише для затягування часу і розпалювання конфлікту на Сході України, в якому не зацікавлені Німеччина і Франція, але який можуть використовувати у своїх інтересах США та їхні сателіти.

Цією заявою про небажання виконувати зобов'язання України в «мінському форматі» та вести прямі переговори з керівниками ОРДЛО Зеленський розписався в повній своїй неспроможності та політичній імпотенції у встановленні миру на Сході України, припиненні бойових дій та збереженні життів українців по обидва боки лінії зіткнення.

Така заява означає вихід України з Мінських угод, які затверджені рішенням Ради Безпеки ООН, суперечить результатам домовленостей, досягнутих у Парижі 9 грудня 2019 року, і є закономірним підсумком антинародної політики Зеленського і практики цинічної брехні та системного обману очікувань тих виборців, які віддали за нього свої голоси. Рішення Зеленського означає, що миру на Донбасі не буде, а єдина альтернатива миру ‒ втрата Донбасу для України.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» заявляє: Президент Зеленський зацікавлений у відмові від мирного врегулювання і продовженні збройного конфлікту на Донбасі, розпалюванні мілітаристської істерії та не має наміру повертати Донбас в Україну, а Україну на Донбас, що є злочином проти інтересів Українського народу і нашої держави, порушує принцип збереження територіальної цілісності та єдності, міжнародні зобов'язання нашої країни.

Продовження збройного конфлікту розв'язує руки Президенту Зеленському в питаннях встановлення диктатури та узурпації влади шляхом переслідування опозиції, знищення свободи слова, розправи над судовою системою, дозволяє виправдовувати кричущий непрофесіоналізм і корупцію його оточення.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 26 квітня 2021
×
Приєднатися