Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Спроби «Слуги народу» і групи «За майбутнє» позбутися Рената Кузьміна і перешкодити об'єктивному розслідуванню «справи вагнерівців» не пройдуть!

Участь народного депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Рената Кузьміна в роботі Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування можливих протиправних дій представників органів державної влади та інших осіб, що могли сприяти порушенню державного суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності України і становити загрозу національній безпеці України, викликала справжню істерику серед членів фракції «Слуга народу» і депутатської групи імені Коломойського «За майбутнє».

Голова ТСК, представник «Слуги народу» Мар'яна Безугла протягом майже двох місяців неправовими методами намагалася виключити зі складу комісії представника ОПЗЖ Рената Кузьміна, якого Верховна Рада обрала її заступником, навіть написала донос на Кузьміна в СБУ і, демонструючи свою паніку від перспектив прозорої і об'єктивної роботи комісії, дійшла до того, що порівняла фракцію «слуг народу» та їх сателітів з бандерівцями, що ховаються від Рената Кузьміна в «криївці».

Депутатська група імені Коломойського «За майбутнє», прагнучи підтримати політичну силу «Слуга народу», діючи разом із провладною фракцією і в інтересах влади, розмістила на офіційному веб-сайті партії тенденційну заяву з новою протиправнию вимогою: виключити зі складу ТСК представника ОПЗЖ Рената Кузьміна. Таке рішення партія «За майбутнє» мотивувала вже не бандерівською «криївкою», а неможливістю співпрацювати з Ренатом Кузьміним, оскільки він був «членом команди Януковича».

Подібні заяви не можна сприймати інакше як цинічну маніпуляцію, оскільки тоді членом команди Януковича був й Ігор Палиця, який підтримав Харківські угоди. Співголова депутатської групи «За майбутнє» Віктор Бондар за Януковича працював заступником голови Державної митної служби України, а в складі провладної фракції «Партії регіонів» він особисто голосував за так звані диктаторські закони. Віктор Балога, член депутатської групи «За майбутнє», за часів правління Януковича був міністром України з питань надзвичайних ситуацій. Ігор Молоток, член депутатської групи «За майбутнє», також голосував за «диктаторські закони». І він, і інші члени депутатської групи «За майбутнє» Юрій Шаповалов і Петро Юрчишин зовсім НЕ соромилися Януковича і разом входили до провладної фракції «Партії регіонів».

Демарш проти представника «Опозиційної платформи – За життя» Рената Кузьміна пов'язаний зовсім не з виконанням ним посадових обов'язків за часів президентства Януковича, а з його принциповою позицією і прагненням забезпечити прозору та об'єктивну роботу тимчасової слідчої комісії. Доказом цього є той факт, що під час поіменного голосування за постанову Верховної Ради України № 1454-IX від 19.05.2021 про створення ТСК і обрання заступником голови комісії представника ОПЗЖ Рената Кузьміна за його кандидатуру проголосували одинадцять членів групи «За майбутнє», а саме: Гузь І. В., Констанкевич І. М., Лубинець Д. В., Молоток І. Ф., Рудик С. Я., Шаповалов Ю. А., Мялік В. Н., Поляков А. Е., Скороход А . К., Чайковський І. А., Юрчишин П. В. Ніхто з них жодних зауважень щодо Кузьміна Р. Р. не висловлював.

«Опозиційна платформа – За життя» заявляє, що узгоджені дії представників фракції «Слуга народу» і депутатської групи «За майбутнє» треба сприймати як чергову спробу чинної влади та її сателітів заблокувати роботу ТСК з розслідування «справи вагнерівців» і причетності до цієї справи високопоставлених чиновників Офісу Президента України.

Участь Рената Кузьміна в роботі ТСК – це принципова і послідовна політична позиція партії «Опозиційна платформа – За життя», і ми будемо відстоювати необхідність його участі в роботі комісії. Ми вимагаємо поваги до рішення Верховної Ради, яка підтримала Рената Кузьміна, обравши його заступником голови ТСК. Впевнені, що особиста життєва позиція і величезний професійний досвід Рената Кузьміна є запорукою успішної роботи комісії, проведення всебічного, об'єктивного та прозорого розслідування на підставі Конституції та законів України, а не на принципах кругової поруки, беззаконня і терору проти незгодних.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 11 липня 2021
×
Приєднатися