Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Пам'ятати про трагедію війни і будувати мирне демократичне майбутнє для України!

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

У цьому році виповнюється 80 років від початку Великої Вітчизняної війни. Тоді нацисти, які марили манією расової величі, вирішили, що настав час вирушити на схід, поставити на коліна і перетворити на раба наш народ.

За злочини нацистів світ заплатив десятками мільйонів людських життів і зламаних доль. Україна втратила кожного п'ятого жителя. За звільнення нашої країни від фашизму на фронтах боролися понад 7 мільйонів українців і понад півтора мільйона не повернулися з війни додому. Сьогодні про це розповідають життєві історії ветеранів та їх сімей, дітей війни.

Нацистська пухлина була вирізана з тіла людства. Всім здавалося, що назавжди. Ніколи більше ми не почуємо марення про перевагу одних націй над іншими. І не побачимо, як екстремісти викидатимуть руку у звіриному привітанні, прославляючи своїх жорстоких кумирів. Проте виявилося, що метастази залишилися. І ми побачили це, коли у Києві по вулиці пройшли ходою шанувальники однієї з дивізій СС. А влада нічого не зробила, щоб це припинити.

Сьогодні ми схиляємо голови перед жертвами жорстокої війни. Дякуємо нашим ветеранам-героям за порятунок. Боремося за гідне життя для них і дітей війни.

Але у цей День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни ми чекаємо від влада не фальшивих голосінь. Ми вимагаємо заборони і переслідування для всіх неонацистських організацій, припинення уславлення пособників нацизму і переписування історії. Відмови від політики дискримінації за етнічною і культурною ознакою. Покарання за заклики до розстрілу опозиції. Звільнення чиновників, які, замість переговорів про мир, плодять фантазії про «табори для інтернованих». Весь український народ вимагає реальних дій для політичного врегулювання конфлікту на Донбасі і забезпечення єдності країни.

Ми зобов'язані пам'ятати про трагедію війни і разом будувати мирне демократичне майбутнє для України!

Опубліковано: 22 червня 2021
×
Приєднатися