Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Політичні репресії проти Медведчука ‒ результат того, що влада побачила, наскільки переважна більшість підтримує його ідеї

Обшуки, проведені вдома у Віктора Медведчука і у члена Політради партії Тараса Козака, висування їм підозр, черговий обшук, проведений в офісі партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», є помстою і розправою над головою Політради найбільшої опозиційної партії ‒ «Опозиційної платформи ‒ За життя». Незважаючи на безпрецедентний тиск і погрози, використання адміністративного ресурсу і напади націонал-радикалів, яких повністю підтримує влада Зеленського, партія продовжує активну політичну діяльність.

9 травня «Опозиційна платформа ‒ За життя» провела масові акції по всій Україні, активну участь в яких взяв і Віктор Медведчук, продемонструвавши, що він, як і інші члени партії, захищатиме свої ідеї, берегтиме пам'ять про перемогу в Великій Вітчизняній війні та шануватиме її героїв.

Влада переконалася, що «Опозиційна платформа ‒ За життя» обстоюватиме цю ідею так само принципово і послідовно, як вимагала зниження космічних тарифів на житлово-комунальні послуги та припинення тарифного геноциду; реальної протидії пандемії коронавірусу, механізм боротьби з якою запропонував Віктор Медведчук; установлення миру на Донбасі та виконання Мінських угод.

9 травня влада переконалася, що ідеї «Опозиційної платформи ‒ За життя» поділяє та підтримує переважна частина нашого суспільства, для якої є священним подвиг братніх народів, котрі зупинили фашизм, який сьогодні піднімає голову в Україні.

Уже через день після цього влада відповіла політичними репресіями проти Віктора Медведчука. Не зумівши довести обґрунтованість попередніх репресій, які набули вигляду санкцій, каральна машина поліцейської держави пішла на нове беззаконня ‒ заявила про висунення підозр Віктору Медведчуку і Тарасу Козаку.

Такі дії влади ‒ відверта і цинічна політична розправа над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією розкриває непрофесіоналізм, продажність і антинародний характер влади. У цих умовах партія залишає за собою право звернутися до Українського народу для того, щоб вжити всіх необхідних заходів та обмежити сваволю і беззаконня, пограбування і геноцид громадян, переслідування інакодумців.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 11 травня 2021
×
Приєднатися