Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Підозра Шарію ‒ це продовження розправи над свободою слова в Україні

Служба безпеки України оголосила підозру українському політику Анатолію Шарію. Лідер партії, яку заслужено підтримують і якій довіряють українці, партії, представленої в багатьох місцевих радах, він став жертвою політичного цькування, організованого українською владою.

Причина таких дій, що реалізуються, без сумніву, на замовлення Президента України Володимира Зеленського, очевидна ‒ помста за принципову та послідовну позицію Анатолія Шарія, розправа з політичним конкурентом, знищення ще одного багатомільйонного каналу донесення інформації, за допомогою якого жителі України і весь світ дізнавалися правду про злочини влади: жахливе підвищення тарифів, підтримку владою радикалів, порушення прав громадян у медичній, мовній, соціальній сферах.

Не викликає сумніву той факт, що ця підозра ‒ черговий крок до побудови несамостійної, такої, що перебуває під зовнішнім управлінням поліцейської держави, єдиною метою якої є збереження нинішнього стану справ, збереження при владі Зеленського та його оточення, консервація зовнішнього управління, продовження розпродажу українських активів і кабала для простих українців. Кабала настільки страшна і безпросвітна, що влада більше не може миритися навіть із мінімальними проявами свободи слова в Україні.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 16 лютого 2021
×
Приєднатися