Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

План трансформації України, представлений Зеленським у США, ‒ ширма для корупції та здачі національних інтересів

З помпою презентований Президентом В. Зеленським у США План трансформації України, що містить перелік із приблизно 80 проектів на суму $277 млрд (!), джерелом фінансування яких, за досі не спростованою офіційним Києвом інформацією, мав стати державний бюджет України, є абсолютно непосильною, божевільною й утопічною ініціативою. Презентація цієї безпідставної ініціативи, що проведена настільки непрозоро, одним махом, в очах міжнародної спільноти та іноземних інвесторів викреслила Україну зі списку країн, керівництво яких взагалі здатне здійснювати планування і має централізовану та адекватну владу.

Американські інвестори просто проігнорували нав'язливу рекламу розпродажу країни, оскільки в цьому плані, який являє собою лише перелік проектів, немає будь-якого економічного обґрунтування, розрахунків і передбачуваного ефекту, зокрема для іноземних інвесторів і кредиторів.

А ось в Україні зацікавилися проектом, який чомусь був презентований у США, а не в нашій країні.

Як виявилося, цього так званого плану як цілісного документа не мають ні в Міністерстві економіки, ні в Міністерстві фінансів і, крім того, жодним чином не причетні до його підготовки. Не має в своєму розпорядженні плану й Офіс Президента, а прес-секретар Зеленського через хвилю обурення в Україні пообіцяв «оформити і показати» цей документ. Але якщо План трансформації України (скорочено ‒ ПТУ, що вже містить прозорий натяк на професійний рівень фахівців, які готували його) тільки оформлятиметься, то які документи передавалися американській стороні? Непідготовлені та неоформлені? У це слабо віриться з огляду на те, яке значення мала підготовка цього візиту для Зеленського.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» заявляє: не треба нічого оформляти і підтасовувати. Ми вимагаємо опублікувати саме той документ, який був переданий американській стороні, у повному обсязі.

Чи влада Зеленського розраховує під прикриттям цього документа в майбутньому «протягувати» найцинічніші та найкорупційніші проекти, спрямовані проти національних інтересів України?

Не викликає сумніву той факт, що План трансформації України не є комплексним документом, який враховує соціальні, економічні та міжнародні наслідки реалізації окремих проектів. Це просто рекламна листівка, яка навіть у назві, щоб не лякати інвесторів, містить слова не про розвиток України, а про давню мрію заокеанських кураторів цієї влади ‒ «трансформацію» України, тобто остаточне її розграбування, відмову від суверенітету, повне перетворення на «анти-Росію». І при такому підході не дивно, що у цієї «біблії зовнішнього управління» немає українських авторів. «Трансформація» України в очах Зеленського і його оточення ‒ більше не справа українських громадян, міністерств і відомств.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 16 вересня 2021
×
Приєднатися