Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Відповідь Президенту Зеленському щодо мого громадянства та «унікальної» ідеї обміну

У мене не було і немає іншого громадянства, крім українського. Я ‒ громадянин України і буду їм, незважаючи на незаконний, злочинний тиск, який здійснюється сьогодні на мене владою. А фабрикацію кримінальних справ розглядаю виключно як незаконне кримінальне переслідування і політичні репресії.

Упевнений у своїй невинуватості та боротимуся за відновлення справедливості й торжество закону, а також за притягнення до кримінальної відповідальності всіх тих, хто займається злочинною організацією політично вмотивованого кримінального переслідування і висуванням мені незаконних звинувачень.

Те, що Президент, ігноруючи конституційний принцип презумпції невинуватості, дозволяє собі розмірковувати про обмін, наочно демонструє, в яку правову та моральну прірву впала Україна, і фактично свідчить, що країна припинила своє існування як правова держава.

Крім того, вважаю, що Президенту не варто обтяжувати себе розглядом питання про обмін. Ця ідея неспроможна, і вона мене абсолютно не цікавить.

Я продовжу політичну боротьбу, відстоюючи ідеологічні принципи програми нашої партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ, незважаючи на ті незаконні і злочинні дії, які здійснює влада. І це буде боротьба до переможного кінця, яку я вестиму відповідно до мого головного життєвого принципу: «Роби що повинен, і буде як буде».

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Опубліковано: 17 жовтня 2021
×
Приєднатися