Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Відставка Волкера – заслужена оцінка його архінепрофесійних і шкідницьких дій

Відставка Курта Волкера – результат архінепрофесіоналізму і відвертого шкідництва спецпредставника Держдепартаменту США з питань України, який вів переговори з помічником президента РФ Владиславом Сурковим. Незалежно від того, що стало спусковим механізмом цієї відставки, ця подія свідчить: Волкер остаточно і безповоротно провалив переговори щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

Курт Волкер, який виступав у ролі посередника, зобов'язаний був дотримуватися нейтральної позиції, щоб мати можливість вибудувати відносини з усіма учасниками переговорного процесу і знайти компромісні рішення щодо Донбасу. Однак він не лише став на позицію однієї сторони – Порошенка, що сповідував ідеологію антиросійської істерії та печерної русофобії, а й дозволяв собі вкрай радикальні оцінки та висловлювання на адресу представників РФ, Донецька і Луганська, і таким чином привносив негатив і шкодив мінському процесу. Його публічні міркування не просто заважали переговорам і відносинам США і Росії, а йшли врозріз з інтересами України.

Сьогодні, коли відставка Волкера – це вже доконаний факт, я не коментуватиму її причин та підґрунтя, а повторю лише свою оцінку, яку дав цьому спецпредставникові Держдепу кілька років тому: «Слова і дії Волкера для мене є прикладом архінепрофесіоналізму і відвертого шкідництва». Судячи з усього, тепер з цією оцінкою погодилися і у Вашингтоні.
 

Віктор Медведчук,
голова Політради партії
«Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 28 вересня 2019
×
Приєднатися