Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Відкрите звернення народних депутатів України

Відкрите звернення народних депутатів України до керівництва парламенту, членів комітету Верховної Ради із зовнішньої політики у зв'язку з непарламентською поведінкою Б.Яременка

Засоби масової інформації України розкрили і широко розтиражували безсторонні факти і матеріали про «захоплення» та інтимне листування народного депутата Богдана Яременка. Суспільство отримало наочні і переконливі докази порушень парламентської етики та норм моралі з боку цього народного депутата.

Вважаємо, що така ситуація вимагає негайної реакції з боку колег-парламентарів. Верховна Рада України - це вищий орган законодавчої влади, що представляє інтереси всього українського народу. Перетворювати його на місце для подібних листувань неприпустимо. Це підриває довіру людей до діяльності народних депутатів, компрометує роботу українського парламенту в очах наших міжнародних партнерів.

Богдан Яременко більше не може очолювати комітет Верховної Ради з питань зовнішньої політики. Його зухвало аморальна поведінка несумісна з завданнями, що стоять перед керівництвом комітету. Ми виступаємо категорично проти того, щоб людина з подібними моральними якостями і далі представляла позицію парламенту у діалозі з міжнародними партнерами.

Вимагаємо від Богдана Яременка добровільно скласти повноваження голови комітету. Ваша добровільна відставка – це єдина можливість зберегти «політичне обличчя» і пом'якшити удар, який Ви завдали репутації всього українського парламенту.

Звертаємося до фракції «Слуга народу», керівництва парламенту, до всіх колег-парламентарів підтримати ініціативу щодо відсторонення Богдана Яременка від керівництва комітетом. Подальше перебування цього політика на посаді голови комітету буде дискредитувати весь український парламентаризм. Це недопустимо!

Фракція «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ»

Опубліковано: 31 жовтня 2019
×
Приєднатися