Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Відкриття ринку землі без загальнонаціонального референдуму – неприпустиме

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Анонсований Президентом України Володимиром Зеленським запуск ринку землі з 2020 року є яскравим свідченням справжніх намірів, пріоритетів і підходів нової влади.

Команда нового президента так і не представила чіткого плану розвитку економіки і відродження вітчизняної промисловості. Замість цього ми бачимо лише заяви про необхідність продати те, що вдалося зберегти у власності українського народу, в тому числі і головне природне багатство – сільськогосподарську землю. Показово, що заяву про це було зроблено за кордоном – це явно демонструє, де «слуги народу» розраховують знайти покупців на народну власність.

Відкривати ринок землі в нинішніх умовах, коли українська економіка знаходиться «на дні», а люди доведені до зубожіння – це злочин. Більш того, відкриття ринку землі може відбутися тільки після загальнонаціонального референдуму. Це наша принципова позиція. Ніяка влада не має права самостійно приймати такі рішення.

В ході закордонного візиту Володимир Зеленський зробив ще одну резонансну заяву – про легалізацію казино. Такі пропозиції викликають подив. Специфічне уявлення нової влади про шляхи розвитку економіки має дуже мало спільного з тим, що дійсно потрібно зробити для підвищення добробуту громадян. Розпродаж землі під акомпанемент гральних розваг в дорогих готелях – явно не цього хотіли українці, коли відправляли на звалище історії попередній режим. Однак «слуги народу» чомусь не хочуть чути народ.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ не допустить бездумного відкриття ринку землі. Ми будемо боротися проти прийняття рішень такої колосальної важливості без урахування думки українських громадян. Також ми будемо ініціювати кроки і вносити пропозиції, спрямовані на реальний розвиток економіки – у країни просто немає часу на різного роду сумнівні «експерименти». Ми не дозволимо поставити країну на кін. Україна обов'язково буде демократичною, правовою і економічно потужною державою.

Опубліковано: 8 серпня 2019
×
Приєднатися