Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Відмова відзначати 9 Травня та вшанування нацистів говорять про те, що влада України не зробила висновків

Заява Пристайка про відмову святкувати 9 Травня – це суміш цинізму, ідолопоклонства перед Заходом, русофобської істерії та ура-патріотичної зашореності. 

Хотілося б розуміти, як хто і від чийого імені робить такі заяви глава МЗС. Від імені ура-патріотичної, радикалізованої, об'єднаної псевдонаціональною ідеєю меншості? Або ж він висловлює позицію влади?

І в першому, і у другому випадку Пристайко, це дипломатичне непорозуміння, зобов'язаний подати у відставку. Оскільки не має морального права говорити від імені мільйонів українців, для яких 9 Травня було, є і назавжди залишиться священним Днем Перемоги, який святкували і святкуватимуть, незважаючи на всі істерики в'ятровичів та іншого політичного наброду.

Пристайко не має права вирішувати за державу Україна. І тим більше за весь, як він висловився, «європейський континент».

Українська влада вражена вірусом неонацизму і людиноненависницької ідеології, що роздирає суспільство на частини штучно створеними проблемами – «Армія. Мова. Віра». Сьогоднішня влада України не зробила висновків, чому сталася трагедія, яка забрала життя мільйонів людей. Саме тому у нас під забороною герої Великої Вітчизняної війни, які звільняли світ від нацистів, зате на вищому рівні вшановують тих, хто разом із фашистськими загарбниками насаджував ідеологію нацизму.

Цих висновків українському суспільству ще тільки належить дійти, аби неонацизм не здіймав голову в центрі Європи, а в'ятровичі, марушінці, парубії та інша нечисть назавжди залишилися на звалищі історії.

Можливо, Пристайко та зграя, частиною якої він є, і не святкуватимуть День Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Але український народ святкуватиме цю дату, і в цьому він не самотній.

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа – За життя»

 

Опубліковано: 29 лютого 2020
×
Приєднатися