Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Відмова від прямих поставок газу в Україну ‒ зрада національних інтересів своїх громадян

Чергова відмова офіційного Києва від переговорів про прямі поставки російського газу в Україну ‒ це злочин проти власних громадян. Влада вкотре зрадила інтереси українців і начхала на енергетичну безпеку держави на догоду своїм нездоровим політичним амбіціям.

Сьогодні Україна, напевно, єдина в Європі країна, яка відкрито говорить про газ як про геополітичну зброю, озвучуючи абсолютно надумані звинувачення на адресу Угорщини, Німеччини, Росії та інших країн. Вимагаючи від інших держав виконання своїх бажань, Україна вкотре зайняла деструктивну позицію та підтвердила власну нездатність домовлятися в найважливішому для міжнародних партнерів енергетичному питанні.

Але найгірше те, що заручником ситуації, яка склалася, є український народ. В умовах, коли при +20 градусах ціна газу на європейських біржах уже перевищила $1200 за тисячу кубометрів, Україна відмовляється укладати контракти про прямі поставки з Росією, як це роблять багато європейських країн, у такий спосіб ставлячи під сумнів безпечне проходження осінньо-зимового періоду.

Якби влада скористалася унікальною можливістю ‒ тими домовленостями, яких зуміли досягти представники партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ в Москві ще 2019 року, країна вже два роки могла би закачувати до своїх сховищ блакитне паливо за ціною $175 за тисячу кубометрів.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ заявляє: відмова влади від прямих поставок газу за пільговою ціною ‒ це ключовий елемент тарифного геноциду, адже таке рішення вдарить по добробуту кожної української родини.

Уже сьогодні опалювальний сезон в Україні під загрозою зриву. Не зумівши накопичити необхідну кількість енергоресурсів і забезпечити їх доступність для населення, уряд намагається перекласти відповідальність за високі комунальні тарифи на місцеву владу. При цьому офіційний Київ продовжує діяти, ігноруючи серйозні ризики, з якими може зіткнутися країна вже за кілька місяців ‒ з настанням холодів.

 

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Опубліковано: 5 жовтня 2021
×
Приєднатися