Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Відмова від переговорів у Мінську призведе до зриву дипломатичного врегулювання і зруйнує відносини з Білоруссю

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ

Навіть у момент важкого загострення конфлікту на Донбасі представники української влади не припиняють робити безвідповідальні заяви. В ефірі одного з телеканалів віце-прем'єр з реінтеграції тимчасово непідконтрольних територій Олексій Резніков оголосив, що Україна більше не приїде до Мінська на переговори. Заступник голови української делегації у Тристоронній контактній групі в ультимативній формі висловився за перенесення засідань ТКГ після припинення пандемії і карантину в іншу країну.

Зовсім недавно Президент України Володимир Зеленський підкреслював, що Україна обрала дипломатичний шлях врегулювання конфлікту і повернення тимчасово непідконтрольних територій. Очевидно, підлеглі з Президентом не згодні. Резніков і такі, як він, провокатори роблять все, щоб зірвати переговорний процес, вщент зруйнувавши відносини з іще одним великим сусідом України – Білоруссю.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ закликає українську владу відмовитися від заяв, що руйнують переговорний процес і знищують відносини з сусідами. Сьогодні головне завдання влади і всіх відповідальних політичних сил – запобігти ескалації конфлікту, відновити стійке перемир'я і знизити напруженість на лінії розмежування.

Ми закликаємо Президента України очистити українську делегацію у ТКГ від безвідповідальних політиканів. Своїм радикалізмом вони свідомо блокують шлях до дипломатичного врегулювання конфлікту і лише плодять нові. Український народ чекає від влади миру, відповідальної зовнішньої політики і партнерських відносин із сусідніми країнами, а не провокаційних ультиматумів.

 

Опубліковано: 6 квітня 2021
×
Приєднатися