Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Відмова засудити нацизм ‒ черговий злочин української влади проти поколінь «і мертвих, і живих, і ненароджених» українців

Тільки дві країни у світі ‒ Україна та Сполучені Штати Америки ‒ виступили проти резолюції Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй про боротьбу з героїзацією нацизму та неонацизму. 121 країна проголосувала за ухвалення цього документа, 53 країни утримались. Резолюцію прийнято.

Така позиція влади Зеленського, яка є ідейним спадкоємцем і продовжувачем традицій колишної влади, а також давно знищених у священній народній війні оккупантів української землі, не викликає здивування. Загравання з націонал-радикалами та профашистськими організаціями, відкрите вшанування нацистських поплічників та розправа над пам'яттю про героїв Великої Вітчизняної війни – усе це свідчить про живу та щиру увагу чинної влади до ідейної спадщини фашизму та неонацизму.

Досить згадати кричущий випадок, що стався буквально днями, коли біля Верховної Ради було розміщено плакат, присвячений львівському акту ОУН 1941 року, який представляє Адольфа Гітлера фактично одним із стовпів української державності.

Не викликає сумнівів і той факт, що прийоми пропаганди, ідеологічного обдурювання, розпалювання міжнаціональної ненависті та антисемітизму, як і методи розправи з інакодумцями у сьогоднішній Україні, дозволяють провести безліч паралелей із нацистським режимом.

Розуміючи серйозну небезпеку реставрації неонацистських ідей в Україні, яка здійснюється за прямої та діяльної підтримки чинної влади, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ створила громадський рух «Український фронт захисту історичної пам'яті», послідовно виступаючи проти дій влади зі знищення пам'яті про героїв, які віддали життя за свободу нашого народу та рідної землі у роки Великої Вітчизняної війни.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ сприймає системну політику влади, яка виступає проти засудження героїзації нацизму і неонацизму, як злочин проти свого народу, публічний акт зречення від подвигів мільйонів українських солдатів і мирних громадян ‒ народу, який зазнав чи не найбільших втрат у роки Великої Вітчизняної війни. Цей злочин, разом із розграбуванням України, переданням її під зовнішнє управління, знищенням медицини, науки, промислового потенціалу, а також історичної пам'яті народу, є одним із багатьох злочинів української влади, скоєних проти поколінь «і мертвих, і живих, і ненароджених» українців. І за ці злочини рано чи пізно доведеться нести відповідальність.

 

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Опубліковано: 13 листопада 2021
×
Приєднатися