Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Звільняючи терористів з-під варти, влада Зеленського стає їх співучасницею

Сьогодні, 20 листопада, Київський районний суд м. Харкова розглядав справу націонал-радикалів, представників «Національного корпусу» та «Азову», котрі 27 серпня 2020 року на трасі Київ – Харків скоїли збройний напад на автобус, в якому їхали 22 члени організації «Патріоти – За життя».

Очолювана черговою «на 100% людиною Зеленського» прокуратура вдалася до цинічної трансформації – напад, який не лише обурив усю Україну, а й викликав широкий резонанс у міжнародних ЗМІ, перетворився на банальне хуліганство.

Захищаючи націонал-радикалів – виконавців цієї брудної роботи, котрі, без сумніву, реалізовували політичне замовлення, влада Зеленського з першої хвилини намагалася кваліфікувати цей терористичний акт, метою якого були розстріл і спалення живцем активістів організації «Патріоти – За життя», як хуліганство. За лічені години після скоєного збройного нападу за фактом розстрілу автобуса з активістами організації «Патріоти – За життя» до Єдиного реєстру досудових розслідувань були внесені відомості про вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 («Хуліганство») Кримінального кодексу України. Таке розпорядження віддав керівник Головного управління Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко. Наша партія рішуче протестувала проти цього, вимагаючи негайної відставки зазначеного чиновника.

Сьогодні, відпускаючи націонал-радикалів під домашній арешт, влада робить черговий крок до того, щоб вони залишилися безкарними. Особливо цинічним виглядає це рішення з огляду на те, що локдаун вихідного дня, який введений владою і знищує бізнес, по суті, є домашнім арештом для мільйонів українців, а отже, своїми діями влада прирівняла українців до цих бандитів з великої дороги.

«Опозиційна платформа – За життя» заявляє, що таке рішення харківського суду, ухвалене з подачі органів прокуратури та МВС, свідчить про остаточне зрощування влади Зеленського з націонал-радикалами, небажання захищати конституційний порядок і відстоювати справедливість, а також про використання інструментів політичного терору.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 20 листопада 2020
×
Приєднатися