Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає припинити репресії проти українських громадян і справжньої історичної пам'яті українського народу

Заява партії

Ось уже півроку як в країні змінилася влада, але репресивна машина, вибудувана націоналістичним режимом Порошенка, продовжує діяти. У Кривому Розі був засуджений український громадянин за носіння футболки червоного кольору з гербом СРСР. За рішенням суду йому призначили покарання у вигляді одного року обмеження волі, яке замінили випробувальним терміном.

Судилище у Кривому Розі ще раз доводить, що нинішня влада не збирається міняти націоналістичний ідеологічний курс, прокладений режимом Порошенко. Жодне рішення із переписування історії, героїзації поплічників фашизму не скасоване і всі вони продовжують діяти. Вищі керівники держави продовжують ходити на концентри відверто нацистських груп. У нашій країні, як і раніше можна відкрито демонструвати фашистську свастику, але потрапити за ґрати за прапор перемоги або символіку української держави, правонаступницею якого є нинішня Україна. Зе-команда остаточно перетворюється в ідейних послідовників своїх націоналістичних попередників.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає негайно скасувати закон про декомунізацію і реабілітувати усіх засуджених по цьому драконівському і несправедливому закону.

Партія із самого початку виступала проти прийняття цього закону, як такого що суперечить Конституції та історичній пам'яті українського народу. Цей закон – знаряддя націоналістичної диктатури, який політизує історію, унеможливлює тверезо і об'єктивно оцінювати минуле. Неприпустимо піддавати кримінальному переслідуванню за історичну пам'ять, за небажання забути те, з чим було пов'язане життя людини, за спогади про те, якою країна була раніше.

Ми будемо домагатися відновлення історичної справедливості і боротися проти будь-яких спроб встановлення в Україні націоналістичної диктатури. Україна стане цивілізованою демократичною державою, в якій немає місця фашизму, нацизму і ксенофобії. Український народ має право на свою справжню історичну пам'ять!

Опубліковано: 27 жовтня 2019
×
Приєднатися