Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вітає обмін полоненими і початок діалогу на найвищому рівні між Україною та Росією

Заява партії

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вітає початок реального діалогу на найвищому рівні між Президентами України та Російської Федерації. Проведений обмін полоненими та утримуваними особами між Україною і Росією, про який домовилися Президенти, - це крок до відновлення довіри, перше важливе досягнення на шляху до всеосяжного політичного врегулювання конфлікту на Донбасі.

Ми щиро радіємо поверненню українських громадян у сім'ї. З перших днів конфлікту ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ працює над звільненням громадян України. Завдяки зусиллям голови Політради партії Віктора Медведчука сотні полонених повернулися додому. Саме у Владивостоці під час зустрічі Віктора Медведчука і президента РФ Володимира Путіна було заявлено про досягнення домовленостей щодо сьогоднішньої знакової для всіх нас події. Ми закликаємо всі політичні сили підтримати мирний процес і прискорити роботу з виконання Мінських угод, щоб принести в Україну мир, об'єднати країну і людей.

Сьогоднішня подія – важливий етап на шляху мирного врегулювання конфлікту на Донбасі. Курс на нескінченну війну, жертви і руйнування, яку сповідував режим Порошенко, перерваний! Зроблено перший реальний крок для виходу з глухого кута нескінченного збройного протистояння на сході України.

Ми вітаємо початок прямих переговорів між Президентами України та Російської Федерації. Вважаємо, що тільки діалог за столом переговорів і пряма взаємодія сторін дозволять відновити довіру і спільними зусиллями у максимально стислі терміни домогтися політичного врегулювання конфлікту.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ закликає український парламент підтримати мирний процес. Рух до миру, розпочатий Президентами, має отримати розвиток. Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ вже зареєструвала у Верховній Раді IX скликання проект Постанови «Про невідкладні заходи щодо припинення бойових дій і відновлення миру, імплементації Мінських угод». Ми наполягаємо на невідкладному прийнятті цієї Постанови.

Саме нинішньому парламенту український народ дав мандат на мирне врегулювання. Саме цього чекають від народних депутатів мільйони українських громадян. Ми вимагаємо негайно почати реальну роботу з виконання Мінських угод і віддати голоси на підтримку необхідних для миру законопроектів.

Мир, об'єднання українського народу і відновлення цілісності України - це мета, яку ставить перед собою наша партія. Ми докладемо всіх зусиль, щоб принести в країну мир і возз'єднати всі українські сім'ї, яких розділила війна.

Опубліковано: 7 вересня 2019
×
Приєднатися