Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

«Опозиційна платформа ‒ За життя»: Зе-влада влаштовує протизаконне цькування Тараса Козака

Маховик політичних репресій, запущений владою, набирає обертів. Тепер вона планує вивести антидемократичне цькування опозиції на міжнародний рівень. Як стало відомо, Офіс генерального прокурора під надуманим приводом хоче оголосити в міжнародний розшук народного депутата, члена Політичної ради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Тараса Козака. За той час, що минув, влада не надала жодного доказу, який підтверджує звинувачення на адресу народного депутата. Усе, що може влада Зеленського, це використовувати адмінресурс, фальсифікувати кримінальні справи, вводити незаконні санкції для боротьби з опозицією в позасудовому і антиконституційному порядку, для перешкоджання законній політичній діяльності народних депутатів від «Опозиційної платформи ‒ За життя».

Зеленський і його оточення чітко продемонстрували: вони не зупиняться перед найбруднішими методами політичної боротьби, насильницькими злочинами із залученням вуличних банд, що діють під вивіскою націонал-радикальних організацій. Головними ворогами для Зе-влади стали не економічна криза і бідність людей, а опозиція та українська демократія. Закриваються ЗМІ, йде наступ на незалежність судової системи, проти опозиції фабрикуються маячні кримінальні справи. Чиновники смітять бюджетними грошима і розтягують їх по своїх кишенях. Але єдиним завданням всіх силових відомств стало антиконституційне переслідування опозиціонерів.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» заявляє, що політичне переслідування народного депутата Тараса Козака має єдину мету: розправу над незалежними ЗМІ, телеканалами «112 Україна», NewsOne і ZIK, та знищення свободи слова в Україні. Впевнені, що міжнародне співтовариство не тільки не братиме участі в наївній та цинічній спробі пов'язати його з правовим свавіллям української влади, а й дасть свою жорстку оцінку незаконним, антиконституційним і позасудовим переслідуванням, проведеним Зеленським та його оточенням для встановлення в Україні диктатури.

Ми заявляємо, що всі звинувачення щодо Тараса Козака є повністю незаконними і політично мотивованими. Вимагаємо від влади припинити політичні репресії. Звертаємося до всього міжнародного співтовариства із закликом не йти на поводу у знахабнілої Зе-команди і не ділити з нею відповідальність за знищення української демократії та розправу над свободою слова.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 18 серпня 2021
×
Приєднатися