Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ виступає за продовження діалогу в рамках ПАРЄ

Заява партії

 ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ засуджує рішення більшості української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи звернутися до Верховної Ради щодо призупинення членства країни у цій структурі. Ми виступаємо за діалог, спрямований на зняття суперечностей і вирішення конфлікту мирним шляхом.

 Ми переконані, що рішення ПАРЄ, яке дозволяє повернути делегацію Росії до цієї організації, свідчить про те, що наші європейські партнери стурбовані тривалим збройним конфліктом на Донбасі і прагнуть створити майданчик для мирних переговорів.

 Повернення делегації Росії в Асамблею необхідно використовувати для пошуку дипломатичних рішень про шляхи відновлення миру на Донбасі. Замість цього «партія війни» в українській делегації заявляє про демарш, і в цьому її фактично підтримує президент Володимир Зеленський. Подібна політична лінія неконструктивна та упродовж років не зупиняє збройний конфлікт на Донбасі.

 ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ наполягає на невідкладному проведенні прямих переговорів з Донецьком, Луганськом і Москвою про мир. Курс на конфронтацію і продовження війни - це зрада інтересів українського народу, який на президентських виборах проголосував проти цього курсу. Україні потрібен мир вже сьогодні, і ми готові його відновити.

 

Опубліковано: 25 червня 2019
×
Приєднатися