Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає ввести постійні обмеження на зарплати чиновників, менеджменту та членів наглядових рад держкомпаній

Заява партії

Зе-влада продовжує торгувати залишками суверенітету України і стояти струнко перед кредиторами. Днями уряд Шмигаля підписав Меморандум про отримання кредиту від Європейського Союзу.

В обмін на чергову кредитну «дозу» Кабінет Міністрів зобов'язався, в тому числі, продовжити співпрацю з МВФ, призначати бажаних кредиторам чиновників, посилити адміністративний тиск на українських підприємців. Крім того, забезпечити високі доходи для іноземних наглядачів, що засіли в наглядових радах стратегічних українських підприємств. Їхнє скиглення з приводу «жебрацьких зарплат» у 47 тисяч гривень було почуто покровителями.

Зе-влада цинічно називає таку політику «продовженням реформ, які забезпечать добробут українських громадян». Насправді, це присягання колоніальній адміністрації у вірності курсу на пограбування країни і здачу національних інтересів. Влада, яка піклується про доходи кредиторів та їхніх маріонеток - не має права називатися українською!

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади припинити торгівлю національним суверенітетом. Очистити державні компанії від іноземних наглядачів. Підтримати ініціативу нашої фракції і ввести постійні обмеження на зарплати чиновників, менеджменту та членів наглядових рад держкомпаній.

Уряд Шмигаля, якій покірно виконує будь-які зовнішні директиви і шкодить країні, повинен бути відправлений у відставку. Досить розоряти українські сім'ї, набирати боргів та забезпечувати розкішне життя посіпакам іноземних кредиторів. Україні потрібна народна влада, а не колоніальна адміністрація!

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ

Опубліковано: 3 серпня 2020
×
Приєднатися