Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає скасування домашнього арешту для Віктора Медведчука

Заява партії

Перед початком нового політичного сезону влада посилює репресії щодо опозиції. Всіма силами вона прагне перешкодити ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ - ЗА ЖИТТЯ та її представникам відстоювати інтереси українського народу на осінній сесії парламенту.

Генеральна прокуратура за завданням Офісу президента під надуманим приводом намагається продовжити домашній арешт для голови Політичної ради нашої партії Віктора Медведчука. Тим самим у спосіб антиконституційний і протизаконний влада хоче обмежити його повноваження як народного депутата. А також чинити тиск на роботу парламентської фракції нашої політичної сили.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає змінити запобіжний захід Віктору Медведчуку і звільнити його з-під домашнього арешту. Вважаємо звинувачення проти нього повністю сфальсифікованими і безпідставними, а аргументи захисту на користь невинуватості Віктора Медведчука незаперечними.

Закликаємо суд чітко слідувати духу і букві українських законів. Не перетворюватися на сліпого виконавця наказів новоявлених диктаторів. Переслідування та арешти опозиціонерів – це шлях до знищення української демократії. Сповзання країни до авторитарної диктатури необхідно зупинити.

Опубліковано: 2 вересня 2021
×
Приєднатися