Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від Зе-влади припинити популяризацію нацизму та гітлеризму в Україні

Сьогодні біля Верховної Ради України багато киян з обуренням виявили «пам'ятний» плакат, присвячений львівському акту проголошення української держави, ухвалений ОУН 1941 року. У ньому націоналісти, вихваляючись своєю ганебною політичною спадщиною, відверто зізнаються у пособництві та партнерстві з націонал-соціалістичною Німеччиною під керівництвом Адольфа Гітлера.

У тексті, розміщеному на цій фашистській агітці, дано витяг з акту, в якому прямо говориться, що «відновлена ​​українська держава буде тісно взаємодіяти із націонал-соціалістичною великою Німеччиною, яка під керівництвом свого вождя Адольфа Гітлера створює новий лад у Європі та світі та допомагає українському народу звільнитися з-під московської окупації».

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вважає розміщення таких  нацистських «листівок» біля стін парламенту країни, яка пережила жахи фашистської окупації та концентраційних таборів, трагедію Бабиного Яру, Корюківську трагедію – обурливим, ганебним та злочинним фактом. Це плювок у пам'ять українського народу і важкий удар по міжнародній репутації України.

Ми обурені та стурбовані тим, що спадкоємці поплічників фашизму більше не вважають за потрібне приховувати свою суть. Користуючись повним потуранням і заступництвом влади, вони не тільки відкрито визнають, вони пишаються співпрацею з Гітлером.

Ми вимагаємо негайно прибрати цю фашистську агітку із центру Києва. Провести розслідування та покарати відповідно до закону всіх причетних до героїзації нацизму. Вичистити із органів державної влади всіх прихильників нелюдських ідей. Повністю припинити реабілітацію гітлерівських колаборантів і популяризацію нацизму та гітлеризму в Україні.

Опубліковано: 12 листопада 2021
×
Приєднатися