Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади відновити централізовану подачу води жителям Луганщини

Заява партії

Безвідповідальність, непрофесіоналізм і відстороненість влади від проблем громадян веде до інфраструктурних криз і страждань десятків тисяч людей. Близько 80 тисяч жителів трьох міст Луганської області: Лисичанська, Привілля і Новодружеська з 18 жовтня залишаються без централізованої подачі води через борги за електрику. Реакції уряду на ситуацію досі немає. Обличчя у владі змінилися, але ставлення до людей залишилося наплювацьким.

Ті, хто оголосив себе "слугами народу", на практиці ігнорують проблеми простих людей. Парламентська монобільшість самозабутньо перекроює систему влади, захоплено приймає відверто лобістські законопроекти про розвиток кінематографії та створює комісії для політичного переслідування незалежних ЗМІ. Урядовці ходять на концерти ультраправих груп і готують до розпродажу залишки державної власності, але до реальних проблем людей їм діла немає.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала в парламенті цілий пакет законопроектів, спрямованих на зниження тарифів на комунальні послуги для населення, вирішення проблем заборгованості українських сімей за світло, газ і воду. Але вони вперто не вносяться до сесійної зали. А наші пропозиції до Державного бюджету, спрямовані на повноцінне фінансування субсидій та надання субвенцій місцевим радам на покриття різниці в тарифах, просто ігноруються.

Таке ставлення влади до людей є неприпустимим!

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від уряду негайно забезпечити відновлення централізованої подачі води жителям українських міст. Створити постійно діючий штаб для запобігання комунальним кризам і підготовки країни до опалювального сезону.

Закликаємо керівництво парламенту і представників парламентської монобільшості припинити блокування підготовлених опозицією законопроектів і підтримати прийняття необхідних для людей законів. Не повторюйте шлях своїх попередників, народ України не потерпить від влади ще п'ять років бездіяльності і відмовок.

Опубліковано: 20 жовтня 2019
×
Приєднатися