Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади повернутися за стіл переговорів і забезпечити мир Україні

Заява партії

На засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську 26 березня цього року планувалося узгодження широкого спектру питань щодо мирного врегулювання. У тому числі, затвердження покрокового порядку розведення сил і засобів на лінії розмежування, списків обміну утримуваними, порядку розмінування територій. Однак, як стало відомо, українська делегація узгоджені пропозиції підписати відмовилася. Переговори про мирне врегулювання в рамках ТКГ заведені в глухий кут.

Це означає, що українська влада повністю відкинула зобов'язання, взяті перед українським народом і нашими міжнародними партнерами. Всі передвиборчі обіцянки забуті. Узято курс на продовження бойових дій, розпродаж країни, насадження примітивного націоналізму в культурній, мовній та гуманітарній політиці. Володимир Зеленський пішов на союз із партією війни й остаточно переродився на Петра Порошенка. Заради цього не варто було йти в політику.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від президента України пояснення причин, за якими Україна змінила свою переговорну позицію на засіданні ТКГ 26 березня. Чи є відмова від виконання зобов'язань нової офіційною позицією або це результат бездумних дій членів делегації?

Ми нагадуємо президентові про його персональну відповідальність як глави держави за хід і результати мирних переговорів. Закликаємо згадати свої передвиборні обіцянки, повернутися до діалогу й особисто організувати роботу над імплементацією Мінських угод і домовленостей, досягнутих в Нормандські форматі.

Мир – це ключова вимога українського народу, яку президент зобов'язаний виконати. Ще п'ять років бойових дій і злиднів Україна просто не витримає.

Опубліковано: 3 квітня 2020
×
Приєднатися