Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади припинити латати «стіну Яценюка» і спрямувати кошти на потреби людей

Заява партії

Завдяки запиту громадської організації на адресу прикордонної служби українські громадяни дізналися, що державні кошти продовжують розбазарюватися. Українська влада слідом за своїми попередниками і далі бездумно спалює гроші платників податків на абсолютно безглузді і корупційні прожекти. Навіть у період кризи, коли кожна копійка на рахунку, коли не вистачає грошей на виплати медикам і покупку для них засобів захисту, влада виділяє 400 мільйонів гривень на будівництво «стіни Яценюка».

Партія війни, злиднів і корупції на чолі з Порошенком програла президентські та парламентські вибори, але за Зеленського справа її живе. У державному бюджеті зростає діра. «Під ніж» Зе-влади йдуть субсидії для українських сімей і субвенції для місцевих громад. Урізаються видатки на підтримку економіки. На межі дефолту виявилася система охорони здоров'я, закриваються школи та звільняються вчителі. Але, незважаючи на це, влада продовжує закопувати у землю сотні мільйонів гривень. І примітно, що у МВФ не виникає ніяких питань до української влади з приводу цього дурного марнотратства.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає негайно припинити фінансування цього непотрібного дірявого паркану. Гроші необхідно направити на підтримку української медицини, освіти, на виплати боргів із зарплат і відновлення соціальних гарантій.

Ми вимагаємо проведення аудиту витрачання державних коштів, які за весь час будівництва стіни вже склали 1,7 млрд грн. Розслідування всіх фактів корупції, пов'язаних з цим «восьмим чудом світу».

Ми закликаємо владу відмовитися від політики стін і санкцій у відносинах з Російською Федерацією. Пошук шляху до подолання конфлікту, відновлення повноцінного діалогу та торговельно-економічних відносин iз Росією повністю відповідає інтересам України. Країні потрібні мир і розвиток, а не корупція на військових витратах.

Опубліковано: 5 червня 2020
×
Приєднатися