Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від Володимира Зеленського очистити державні компанії від жадібних мародерів, а не слухати їхні скарги на низькі зарплати!

Заява партії

Нахлібники, яких влада на вимогу зовнішніх кредиторів посадила на шию українських громадян, образилися на низькі доходи. Менеджмент і члени наглядових рад державних компаній в листі президенту висловили своє невдоволення 47 тисячами гривень зарплат. Вони знову хочуть здирати мільйони з майже розорених ними ж державних підприємств.

Сьогодні в Україні мінімальна зарплата трохи більше 4 700 гривень або в 10 разів менша, ніж доходи цих «фахівців». Мінімальна пенсія ледь перевищує 1 700 гривень. Мільйони українських трударів змушені у вкрай тяжких умовах заробляти за кордоном на шматок хліба. У відповідальної української влади відповідь на цинічні вимоги жадібних мародерів може бути тільки одна – розігнати всіх, хто паразитує на Державному бюджеті і державних підприємствах.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від Володимира Зеленського вивести країну з-під зовнішнього управління і провести повну кадрову ревізію влади. Вигнати з державних підприємств всіх зовнішніх наглядачів і місцевих грантоїдів, скасувати антиконституційну люстрацію і повернути у владу ефективних управлінців. Перетворювати бідну країну на годівницю для авантюристів і корупціонерів, яких потім ловлять і судять по всьому світу – це зрада українських громадян!

В Україні є кваліфіковані фахівці, які виведуть з кризи державні підприємства. Управлінці, які будуть розвивати економіку, створювати робочі місця, а не виконувати вказівки зовнішніх кредиторів. Україні потрібна справедлива соціальна політика, грамотна антикризова програма і відповідальна влада, яка працює в інтересах країни і українських громадян!

Опубліковано: 31 липня 2020
×
Приєднатися