Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ: Цькування партії у Миколаєві організував Д. Арахамія

«Слуги народу» продовжують спробу заблокувати участь ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ у виборах до міської ради Миколаєва. Суд першої інстанції відмовився грати за правилами партії влади і не зняв наш партійний список з реєстрації. Тепер миколаївські «слуги» готують апеляцію на це рішення.

Організатором цькування ОП-ЗЖ у Миколаєві є безпосередньо голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія. Організовуючи судову війну проти опозиції, Д. Арахамія посилається на особисте розпорядження президента Зеленського про зняття з реєстрації однин із Миколаївських списків ОП-ЗЖ - міський чи обласний.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ закликає Президента України Володимира Зеленського припинити цькування опозиції керівниками партії Слуга народу. Такі дії дискредитують владу, дестабілізують ситуацію у регіоні і шкодять українській демократії.

Ми розраховуємо, що втручання президента зупинить незаконне цькування опозиції, судову війну у Миколаєві й адміністративне свавілля. У демократичній країні тиск на суди і виборчі комісії неприйнятний. Результат виборів повинні вирішувати виборці, а не представники чинної влади. Спроби партії влади видавити з виборів опозицію абсолютно неприпустимі, тим більше під прикриттям доручення президента.

Опубліковано: 9 жовтня 2020
×
Приєднатися