Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ пропонує бюджет соціального захисту і розвитку. Влада голосує за бідність і економічний занепад

Заява партії

18 жовтня парламентська монобільшість у першому читанні затвердила проект бюджету на 2020 рік. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ виступила категорично проти цього рішення. Ми ніколи не підтримаємо бюджет, що веде до зубожіння людей, занепаду економіки та посилення поліцейщини в Україні.

Всі політичні маски сьогодні скинуті. Всупереч передвиборчим обіцянкам влада відвернулася від потреб українських громадян. Бюджет 2020 року, який затвердили самозвані «слуги народу» – це продовження політики режиму Порошенка з розорення українських сімей, знищення соціальної держави та вітчизняної економіки. Чергова українська влада ставить вказівки кредиторів з МВФ вище за інтереси українських громадян.

Більшість пропозицій ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, спрямовані на поліпшення життя людей і стимулювання економічного зростання, були проігноровані.

Спираючись на реальні можливості держави, економлячи на утриманні бюрократичного апарату, ми пропонували вже у 2020 році підвищити прожитковий мінімум до 5 569 гривень, мінімальну зарплату до 7 713 гривень, мінімальну пенсію до 4 500 гривень. Наші поправки передбачали збільшення допомоги при народженні дітей, повноцінне фінансування комунальних субсидій, підвищення видатків на медицину, освіту і науку. Було запропоновано підвищити соціальну допомогу чорнобильцям, людям з інвалідністю, багатодітним сім'ям, збільшити зарплати вчителям та медичним працівникам.

Ми закладали нарощування державної допомоги місцевому самоврядуванню, вітчизняній промисловості, аграріям, малому і середньому бізнесу. В цілому на соціальні програми пропонувалося спрямувати додатково близько 200 млрд гривень і більше 60 мільярдів на розвиток національної економіки, громад і територій. Монобільшість просто відмовилася підтримати ці ініціативи.

Замість цього «слуги-Зе» проголосували за свій «Зе-бюджет», в якому передбачили збільшення витрат на своє утримання на 417 млн ​​грн, додаткове фінансування відпочинку чиновників і зростання видатків на прокуратуру, контролюючі та силові органи.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ наполягатиме на врахуванні наших пропозицій при підготовці до остаточного затвердження бюджету на 2020 рік. Ми звертаємося до парламентської більшості: припиніть штовхати країну і український народ у прірву банкрутства і злиднів. Люди чекають від парламенту прийняття соціально відповідального державного, а не антинародного бюджету.

Опубліковано: 19 жовтня 2019
×
Приєднатися