Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОП-ЗЖ вимагає невідкладного проведення виборів у 18 ОТГ на Донбасі

Заява партії

Сьогодні суд відкрив дорогу до відновлення демократії та прав українських громадян. Минулого року ЦВК не дала півмільйона українців в підконтрольних районах Донецької та Луганської областей обрати своїх представників в органи місцевого самоврядування. За позовом нашого однопартійця Апеляційний суд визнав це рішення незаконним. Такий вердикт можна тільки вітати.

ОП-ЗЖ неодноразово заявляла, що скасування виборів у 18 мирних ОТГ на Донбасі є несправедливим і повністю суперечить Конституції. Позбавлення громадян права голосу було необґрунтованим і політично мотивованим. Партія влади просто боялася програти на цих виборах опозиції.

Тепер ми розраховуємо, що влада припинить ховатися за різними відмовками. Необхідно терміново організувати виборчий процес і провести голосування найближчим часом. У демократичній державі обмеження виборчих прав громадян неприпустимі.

Проведення повноцінних місцевих виборів на Донбасі стане тестом для української влади. Це покаже справжнє ставлення Зе-команди до народовладдя і прав громадян. Якщо влада знову буде шукати причини, щоб перенести вибори, значить Конституція, демократія і народовладдя для неї – порожній звук.

Опубліковано: 11 травня 2021
×
Приєднатися