Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Черговою цинічною брехнею про Віктора Медведчука Данілов намагається замаскувати рейдерство у власних інтересах

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов вкотре збрехав українцям. Коментуючи відновлення повноцінної роботи автозаправних станцій, що входять до мережі «Глуско», Данілов написав на своїй сторінці у Фейсбуці: «Введені санкції відносно Медведчука діють в повному обсязі. Інформація, яку цілеспрямовано поширюють у ЗМІ про начебто послаблення санкційного режиму відносно Медведчука та його активів або те, що "санкції не працюють"», – свідома і цілеспрямована дезінформація суспільства, яка не відповідає дійсності».

«Не відповідає дійсності і поширена окремими медіа інформація про начебто купівлю мережі автозаправних станцій, яка належить В. Медведчуку, однією з комерційних структур», – також зазначив Данилов.

Вчергове нагадуємо, що Медведчук неодноразово заявляв, що ні він, ні члени його сім'ї не мали і не мають жодного відношення до мережі автозаправних станцій «Глуско» (і це підтверджено численними судовими рішеннями).

Данілов, розуміючи, що його заяви є цинічною брехнею і брудним наклепом, не наважився у своїй заяві вказати назву мережі «Глуско», обмежившись максимально неконкретними формулюваннями. І це вже демонструє ступінь брехливості його заяв.

Антиконституційні і незаконні санкції проти Віктора Медведчука, які діють «в повному обсязі», є лише засобом політичної розправи і піар-завісою, яку чинна влада використовує для рейдерського захоплення власності і її перерозподілу у власних корисливих інтересах та інтересах своїх заокеанських господарів. Ці злочинні дії української влади, що здійснюються цинічно і відкрито, неминуче отримають в найближчому майбутньому оцінку з точки зору і Кримінального кодексу України, і міжнародного права.

 

Прес-служба «Опозиційної платформи – За життя»

Опубліковано: 11 липня 2021
×
Приєднатися