Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Обшук у Іллі Киви – черговий акт злочинного тиску на нашу партію

Сьогодні, 16 листопада 2021 року, Офіс генерального прокурора та слідчі Державного бюро розслідувань провели обшук у будинку народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Іллі Киви.

Ці дії влади Зеленського є продовженням тиску, який має системний характер, і політики силової розправи над найактивнішими представниками нашої партії – розправи, що спирається на використання у своїх інтересах правоохоронних органів.

1 листопада цього року правоохоронці під надуманим приводом незаконно намагалися затримати народного депутата України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Іллю Киву. Його машину зупинила поліція за вигаданим звинуваченням у порушенні правил дорожнього руху. Головною метою цього інсценування силовиків була дискредитація народного депутата Іллі Киви та перешкоджання його активній політичній діяльності.

16 листопада практично відразу ж відео з місця проведення обшуку в будинку Іллі Киви оприлюднив один із лідерів праворадикальних організацій, що є прямим доказом співпраці влади Зеленського з націоналістами, зокрема оперативного обміну інформацією, яка є таємницею слідства.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ заявляє, що систематичне стеження, напади та тиск на членів нашої партії, який здійснюється владою та супроводжується введенням антиконституційних і протизаконних санкцій, перешкоджанням депутатській та політичній діяльності, знищенням свободи слова, триває вже не перший рік. Однак ми продовжимо послідовно обстоювати нашу політичну позицію та боротися з цією владою, яка перетворила Україну на територію беззаконня, насильства і корупції.

Замість того щоб вирішувати реальні проблеми в економіці нашої країни, житлово-комунальному господарстві, соціальному забезпеченні, медицині та безлічі інших сфер, шляхи розв'язання яких запропоновані ОПОЗИЦІЙНОЮ ПЛАТФОРМОЮ – ЗА ЖИТТЯ, влада Зеленського займається розправою над інакодумцями та своїми політичними суперниками, намагаючись завдяки цьому непотрібному українському народові шоу зберегти залишки свого рейтингу.

 

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Опубліковано: 16 листопада 2021
×
Приєднатися