Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Про небезпеку плагіату, або Чому Зеленського турбують океани, але не хвилює Донбас

Участь президента України Володимира Зеленського в 74-й сесії Генеральної Асамблеї ООН не минулася безслідно. Повернувшись в Україну, глава держави порадував країну новим указом ‒ «Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року», зазначивши, що підтримує проголошені Генеральною Асамблеєю глобальні цілі сталого розвитку.

Указ, без перебільшення, стратегічно важливий і вкрай цікавий, особливо якщо врахувати, що в його тексті цілі ООН, викладені в документі під назвою «Система глобальних показників досягнення цілей у галузі сталого розвитку та виконання завдань Порядку денного в галузі сталого розвитку на період до 2030 року», повторені чи не дослівно.

Втім, непокоїть не тільки і не стільки плагіат Зе-влади, яка ще вчора під копірку переписувала законопроекти, внесені депутатами VIII скликання, і видавала за свої, а сьогодні під видом президентського указу подає напрацювання представників світової спільноти. Тривожить і викликає побоювання інше: на жаль, президент Зеленський, який, говорячи про цілі розвитку України, серйозно занепокоївся збереженням і раціональним використанням «українських» океанів (!), навіть не згадав про ключове, архіважливе для кожного українця питання.

А адже саме відновлення миру в Україні, «зшивання» країни, повернення Донбасу в Україну і України на Донбас є головним завданням. І досягти цього вже найближчим часом ‒ не за роки, а за лічені місяці або навіть тижні ‒ більш ніж реально.

 

Інформаційна довідка

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 1 жовтня 2019
×
Приєднатися