Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Нова санкційна політика влади говорить про те, що на зміну режиму Порошенка прийшов режим Зеленського

Повний список юридичних осіб, які потрапили під дію підписаного президентом України Володимиром Зеленським указу щодо введення в дію рішення РНБО «Про застосування, скасування і внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», говорить про те, що на зміну режиму Порошенка прийшов режим Зеленського. Безпринципний, цинічний, маніпулятивний і відверто антинародний режим, який запустив на повну потужність пропагандистсько-репресивну машину печерної русофобії та ура-патріотичного радикалізму.

Коли Зеленський як президент більшості, щоб удостоїтися похвали Порошенка, схвалює запровадження санкцій проти популярних російських соцмереж, це говорить про малодушність і безпринципність Зеленського.

Коли президент Зеленський вводить санкції проти російських телеканалів і ЗМІ, це говорить про панічний, звірячий страх влади, яка намагається створити ідеологічні шори для своїх громадян, щоб не допустити плюралізму думок та обмежити свободу думки.

Але коли президент Зеленський одним розчерком пера запроваджує санкції проти низки культурних та освітніх установ, це говорить про цинічну зраду народу, про нехтування тими цінностями і свободами, які рік тому декларував Зеленський, завойовуючи голоси виборців, котрі втомилися від санкційної, радикально-патріотичної політики Порошенка.

Водночас з-під санкцій виводяться ряд підприємців і компаній, причому навряд чи без корупційної складової.

Партія «Опозиційна платформа – За життя» вимагає від Офісу президента і особисто президента України Володимира Зеленського надати вичерпну інформацію про те, на якій підставі запроваджені санкції проти цих та низки інших організацій:

– Всеросійська громадська організація «Руське географічне товариство»;

– Федеральна державна бюджетна установа культури «Державний Ермітаж»;

– Федеральна державна бюджетна установа культури «Державний музей образотворчих мистецтв імені О. С. Пушкіна»;

– Федеральна державна бюджетна установа науки «Інститут археології Російської Академії Наук»;

– Федеральна державна бюджетна освітня установа вищої освіти «Московський державний університет імені М. В. Ломоносова»;

– Федеральна державна бюджетна освітня установа вищої освіти «Тульський державний педагогічний університет ім. Л. М. Толстого»... 

Хотілося б зрозуміти, яку саме загрозу, на думку Зе-команди, можуть становити для України музеї образотворчих мистецтв і освітні установи? Хотілося б дізнатися, чому Зе-влада так боїться «культурних обмінів, наукового співробітництва, освітніх та спортивних контактів, розважальних програм з іноземними державами та іноземними юридичними особами»?

Очевидно, що раціональної, розумної відповіді на це запитання у Зе-влади немає і бути не може. А тому Зеленський має сказати правду: освічені, культурні, різнобічно розвинені громадяни становлять загрозу саме його владі, його команді, що складається з обмежених, безграмотних, архінепрофесійних функціонерів – «дипломованих» випускників університету «Трускавецький Rixos» і вигодованців соросівських BRDO структур.

Боротьба Зеленського і його влади з освітніми та культурними установами – це дно української політики. Це дно президента Зеленського, який більше не має морального права навіть згадувати про демократичні принципи, про ментальне повернення жителів непідконтрольних територій та єдність країни.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 16 травня 2020
×
Приєднатися