Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Незаконне затримання «Патріотів ‒ За життя» знаменує остаточне перетворення України на поліцейську державу, де перемогли брехня і цинізм

Українська влада організувала чергову провокацію проти організації «Патріоти ‒ За життя». Порушуючи конституційні права громадян ‒ членів цієї громадської організації, спецслужби і поліція без будь-яких пояснень затримали представників «Патріотів ‒ За життя» та доставили їх до райвідділів.

Такі дії влади, яка перетворила Україну на поліцейську державу, привели до зриву семінару, присвяченого підготовці до святкування річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, на який і прямували мешканці трьох областей.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» надає величезного значення гідному вшануванню Великої Перемоги, подвигу братніх народів у роки Великої Вітчизняної війни, допомозі ветеранам. Уже сьогодні наша партія займається благоустроєм братських могил героїв, проводить інші підготовчі заходи. Такий підхід дозволив «Опозиційній платформі ‒ За життя» 2020 року забезпечити для українських громадян святкування Дня Перемоги на високому рівні.

Очевидно, що українська влада, яка орієнтується на націонал-радикалів і не зацікавлена в тому, щоб 9 травня згадати великий подвиг братніх народів, буде всіма силами заважати святкуванню Дня Перемоги. Влада йде злочинним шляхом залякування, незаконних затримань і безглуздих звинувачень на адресу українських громадян, які не скоїли жодних правопорушень. Доходить до повного маразму ‒ Служба безпеки України звинувачує «патріотів» у тому, що вони хотіли взяти участь у масових акціях. Після масового терору націонал-радикалів щодо суддів і «розмальованої» будівлі Офісу Президента правоохоронці нарешті встановили, хто є джерелом усіх проблем у країні? Звичайно ж, «Патріоти ‒ За життя»? Брехня і цинізм української влади досягли абсолюту!

Водночас націонал-радикали, прикрашені нацистською символікою, у тому ж Харкові знищують пам'ятні знаки, чинять беззаконня на вулицях і навіть на засіданнях міської ради ‒ причому без будь-яких перешкод з боку влади.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» звинувачує чинну владу в зраді пам'яті наших батьків і дідів, побудові поліцейської держави, потуранні націонал-радикалам, використанні правоохоронних органів для політичного переслідування інакодумців, у знищенні свободи слова та позасудовому переслідуванні опозиції. Політика влади, антинародний характер якої очевидний, штовхає Україну в прірву беззаконня, терору та узурпації влади.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 21 квітня 2021
×
Приєднатися