Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ненависть і загрози влади не зупинять боротьбу ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ за права українців

Заява партії

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ послідовно виступає проти підвищення зарплат чиновників. Ми вважаємо, що в країні, де половина населення живе за межею бідності, бюрократи, відповідальні за важку ситуацію в Україні, не можуть жити у розкоші. Цю принципову позицію партія підтвердила і під час розгляду поправок до Закону про Національну раду з питань телебачення і радіомовлення. Влада прагне остаточно перетворити цей орган в інструмент інформаційної інквізиції і на знак вдячності забезпечити високі доходи новоявленим душителям свободи слова.

Наша принциповість у прямому сенсі викликала істерику у влади. Типовий представник правлячої партії М.Потураєв висловив жаль, що Україна залишається демократичною державою. Він пригрозив розстрілом ОП-ЗЖ, яка послідовно захищає інтереси простих людей. Він висловив настрій усієї Зе-команди, яка не хоче боротися з корупцією, знижувати тарифи, забезпечувати субсидії, повертати пільги пенсіонерам, ветеранам, чорнобильцям. Замість того, щоб змінювати антинародну політику, вони виношують плани як знищити партію, яка бореться за соціальну справедливість.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає надати правову оцінку розпалюванню ненависті і закликам до фізичної розправи над опозицією, які пролунали від М.Потураєва. Ми будемо домагатися відкриття кримінальної справи за цим фактом і негайного зняття цього «слуги народу» з поста голови парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Нинішня влада відчуває тільки презирство до простих людей, яких вона грабує, і ненависть до опозиції, яка цьому заважає. Але нас не залякають і не зупинять погрози «випалити» і «розстріляти» ОП-ЗЖ. Ми продовжимо боротьбу за інтереси українського народу.

Опубліковано: 17 червня 2021
×
Приєднатися