Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Напад на журналістів «112 Україна» ‒ черговий епізод, що свідчить про тиск на незалежні засоби масової інформації

Напад на журналістів телеканалу «112 Україна» став ще одним актом цинічного і незаконного тиску на українських журналістів, які часто з ризиком для життя і здоров'я висвітлюють вкрай важливі та болісні для України теми.

Відповідальність за атмосферу вседозволеності в країні несе не лише режим Порошенка, який боровся зі свободою слова в Україні. Сьогоднішня влада, очолювана президентом Зеленським, не дала ніякої оцінки кричущому інциденту ‒ недавньому обстрілу будівлі телеканалу «112 Україна».

Керівник Офісу президента Андрій Богдан навіть публічно висловив сумнів, чи потрібна професія журналіста в нашій країні, забувши про те, що саме розслідування телеканалу «112 Україна» щодо вирубки лісів на Харківщині привернули увагу до цієї проблеми не тільки українського суспільства, а й самого президента Зеленського.

Замість того щоб віддати належне роботі журналістів, Андрій Богдан, за інформацією ЗМІ, планує захоплення телеканалу «112 Україна». Під загрозою опинилися й інші незалежні ЗМІ. Зброєю проти свободи слова стає все: рейдерські захоплення, позбавлення ліцензій, прямі напади.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» вимагає негайного припинення незаконних дій, що проводяться проти журналістів і каналу, публічного звіту про хід розслідування. Ми закликаємо міжнародні правозахисні та професійні організації дати оцінку практиці систематичних нападів на опозиційних журналістів і ЗМІ, що існує з мовчазного схвалення чинної влади.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 28 серпня 2019
×
Приєднатися