Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Напад на офіс у Полтаві – спланована провокація з дискредитації Іллі Киви і нашої партії в цілому

У п'ятницю, 24 січня 2020 року, в Полтаві невідомі напали на приймальню партії «Опозиційна платформа – За життя».

Ця приймальня, на відкритті якої були присутні Вадим Рабинович і Віктор Медведчук, почала роботу всього кілька днів тому – 21 грудня 2020 року. Очевидно, цей напад є відповіддю на посилення партії в Полтаві та області.

Напади на офіси опозиційних сил вже стали звичайною практикою в Україні. Однак цього разу, крім звичного тиску на опозицію, метою нападу є також політична розправа та дискредитація Іллі Киви, обраного тоді ж, 21 січня, головою Полтавської міської організації партії.

Тільки цього року народний депутат Ілля Кива став об'єктом низки ретельно спланованих провокацій. 16 січня деякі великі телеграм-канали запустили скоординовану та проплачену кампанію з дискредитації Іллі Киви. 22 січня, наступного дня після обрання Киви головою Полтавської міської організації партії, учасник АТО Майман за допомогою провокації організував бійку з ним. Зв'язок між цими подіями очевидний! Протягом усього цього періоду в мережі систематично розміщувалися матеріали наклепницького характеру, спрямовані проти Іллі Киви.

Ми вимагаємо оперативного розслідування нападу на офіс партії в Полтаві та притягнення винних до відповідальності! Заявляємо, що скоординований характер дій, спрямованих проти народного депутата Іллі Киви особисто і партії «Опозиційна платформа – За життя» в цілому, не викликає сумнівів.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 25 січня 2020
×
Приєднатися