Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Напад на Андрія Лесика біля суду в Харкові ‒ черговий акт політичного терору проти «Опозиційної платформи ‒ За життя»

Сьогодні у Харкові при повному потуранні, фактично за підтримки поліції та спецслужб націонал-радикали закидали камінням машину Андрія Лесика, керівника міської організації партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» та фракції партії в міськраді Харкова.

Системний характер кампанії цькування і терору, розгорнутої правоохоронцями і підконтрольними їм націонал-радикалами, підтверджується тим фактом, що сьогодні вранці співробітники поліції та СБУ незаконно і безпідставно затримали членів громадської організації «Патріоти ‒ За життя», які їхали до Харкова для участі в заходах, пов'язаних із підготовкою до святкування Дня Перемоги.

Націонал-радикали використали для нападу те, що Андрій Лесик брав участь у судовому засіданні. Різного роду акції націонал-радикалів, які проводяться з метою тиску на суд, стали буденністю, а єдина причина такої їхньої вседозволеності полягає у злочинному потуранні влади.

Президент Зеленський, діючи в інтересах тих, хто здійснює зовнішнє управління Україною, всіма силами прагне підірвати авторитет і незалежність судової системи, розправитися з неугодними суддями, а самі суди передати в управління своїм заокеанським господарям. Маючи цю злочинну мету, оточення Зеленського створює умови для здійснення радикалами правопорушень у судах і біля них, застосування насильства, порушення громадського порядку.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» заявляє, що такі дії влади є частиною системної політики, спрямованої на узурпацію влади Президентом Зеленським і його оточенням, які, злочинно не забезпечуючи учасникам судових засідань захист від насильства з боку радикалів, лицемірно дозволяють собі міркувати про «доброчесність» і «довіру», по суті розгорнувши терор не тільки проти опозиції, а й проти судової системи.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 21 квітня 2021
×
Приєднатися