Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наліт силовиків на Дніпровський офіс партії – доказ безсилля і страху Зе-режиму

Заява партії

Зе-влада стає Зе-режимом. Вчора, за вказівкою з Києва, фіскали атакували офіс ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ в Дніпрі. Без пред'явлення документів і підстав для проведення обшуків силовики ламали двері і вривалися до приміщень. Не виявивши нічого протиправного, нальотчики під покровом ночі змушені були піти.

«Слуги» стрімко втрачають довіру громадян. Тепер влада намагається силовими методами залякати своїх політичних опонентів, тисне на опозиційні телеканали. Зе-влада настільки боїться поразки, що вже не ховається за спинами радикалів. Тепер вона відкрито застосовує практику бандитських нальотів на представництва найбільшої опозиційної сили в країні.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ пов'язує наліт силовиків на Дніпровський офіс партії з початком виборчої кампанії. Ми рішуче протестуємо проти незаконних дій влади. Якщо «слуги» хочуть показати свою силу, нехай наберуться сміливості на переговорах із зовнішніми кредиторами. Припинять йти на поводі у радикалів і відновлять мир в Україні. Влада повинна демонструвати свою міць у боротьбі з економічною кризою і зубожінням українських сімей. Напади на опозицію – це неміч, боягузтво і дурість.

Ми вимагаємо від влади припинити репресії проти опозиції та опозиційних ЗМІ. Будемо добиватися притягнення до відповідальності всіх політичних замовників і безпосередніх виконавців цього бандитського нальоту.

Український народ не потерпить ігор в диктатуру. Поразка влади на виборах неминуча. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – єдина альтернатива війні, злидням, зовнішньому управлінню і занепаду. Ми переможемо!

Опубліковано: 7 серпня 2020
×
Приєднатися