Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Неонацисти за сприяння поліції атакували офіс «Опозиційної платформи – За життя»

23 травня фашиствуючі молодики вчергове здійснили напад на офіс партії «Опозиційна платформа – За життя».

Служба безпеки партії ефективно протидіяла нападу, однак поліція замість бандитів затримала 11 осіб, які протистояли бандитській атаці, які намагалися перешкодити незаконним протиправним діям націонал-радикалів. Один з працівників служби безпеки госпіталізований «швидкою допомогою» після удару в скроню.

Завдяки діям поліції, яка заблокувала роботу служби безпеки офісу, націонал-радикали вільно нападали на працівників офісу та службу безпеки, намагалися підірвати офіс, застосовуючи вибухові пакети, кидали фаєри і димові шашки у вікна, обливали будівлю фарбою. Атаки, який були нормою за режиму Порошенка, тривають і при Зеленському.

Лише після того, як на завершення акції радикали закидали фаєрами співробітників поліції, правоохоронні органи затримали кількох нападників.

Цей напад на офіс є спробою помсти за принципову позицію нашої партії в питаннях виконання Мінських угод і встановлення миру на Донбасі, а також неприпустимості зовнішнього управління Україною з боку Сполучених Штатів Америки, спробою чинити тиск на прихильників нашої партії, які 9 травня, всупереч позиції влади, масштабно святкували День Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років, продемонструвавши, що націонал-радикалам та ідейним спадкоємцям фашизму не вдасться зломити наш народ.

Атака бандитствуючих неонацистів на офіс найбільшої опозиційної партії показала, що влада президента Зеленського та його «слуг» продовжує політику загравання з націонал-радикалами й ідейними спадкоємцями фашизму. Що ультраправі вуличні банди, як і раніше, користуються заступництвом правоохоронної системи і живуть поза рамками закону.

«Опозиційна платформа – За життя» заявляє, що будь-які атаки і спроби вплинути на наші погляди, політичну позицію та цінності були й залишатимуться марними. Ми боремося з вільним функціонуванням на території України американських військових біолабораторій, які проводять експерименти з найнебезпечнішими вірусами. Ми відстоюємо нашу позицію, спрямовану на захист інтересів українського народу в питаннях недопущення продажу української землі, в питаннях використання російської мови та вільного доступу до інтернет-ресурсів.

Не маючи змоги спростувати цю позицію у відкритій політичній дискусії, наші політичні противники використовують підконтрольних націонал-радикалів для терору та залякування. Таких націонал-радикалів влада тримає на гачку, не висуваючи звинувачень навіть за особливо тяжкі злочини.

«Опозиційна платформа – За життя» заявляє: незважаючи на атаки, ми й надалі відстоюватимемо інтереси наших виборців і всього українського народу.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 23 травня 2020
×
Приєднатися