Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

На виборах мера Харкова ОП-ЗЖ підтримує кандидатуру Михайла Добкіна

Заява партії

На позачергових виборах харківського міського голови ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ підтримує Михайла Добкіна. Відповідне рішення прийнято Стратегічною радою партії. Михайло Добкін - не нова людина для Харкова, він пов'язаний із рідним містом роками життя і результативною діяльністю для його розвитку.

Михайло Добкін послідовно виступає за виконання Мінських угод і відновлення миру на Донбасі, в питаннях захисту прав російськомовних громадян України, в захисті канонічної православної церкви, в боротьбі проти спотворення історії та історичної пам'яті нашого народу.

Важливий і той факт, що Михайла Добкіна пов'язувала багаторічна дружба і успішна спільна робота з покійним мером Харкова Геннадієм Кернесом. Геннадій Кернес керував виборчою кампанією Михайла Добкіна на посаду мера Харкова, а після перемоги Михайла Добкіна на виборах мера - став секретарем Харківської міської ради. Під час роботи Михайла Добкіна на посаді губернатора Харківщини Геннадій Кернес вперше став мером міста. Разом вони створювали і реалізовували план розвитку Харкова.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ закликає всіх членів партії, депутатів-членів ОП-ЗЖ, що представляють нашу політичну силу на Харківщині, підтримати Михайла Добкіна. Рішення про висунення альтернативних кандидатів у мери Харкова, активність на користь інших кандидатів, є прямим порушенням партійної дисципліни, і винні в цьому будуть виключені з партії та позбавлені депутатських мандатів.

Опубліковано: 29 вересня 2021
×
Приєднатися