Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Міністерство національної ганьби

У будівлі Міністерства охорони здоров'я України продовжують працювати російські соціальні мережі. Це діагноз тій політиці чадної русофобії, яку насаджувала стара влада і продовжує нав'язувати українцям нова. І свідчить він про таке:

  1. Жодної загрози національній безпеці користування російськими соціальними мережами не становить. Інакше одне з найбільших міністерств, яке, без сумніву, є стратегічним, було б ізольовано від них.
  2. Доступ до російських соціальних мереж не могли залишити «помилково», а працівники міністерства всі ці роки сприймали його як належне.
  3. Ця ситуація є цинічним проявом подвійних стандартів, коли чиновники відкрито плюють на вимоги українського законодавства заради власної зручності, але обмежують український народ у вільному доступі до інформації, гарантованому Конституцією України.

Після оприлюднення цієї інформації стає зрозуміло, що усі заклики до закриття телеканалів, обмеження прав українців носять маніпулятивний характер і спрямовані не на захист національних інтересів України, а на боротьбу зі свободою слова, переслідування інакомислячих.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» вимагає відмовитися від політики заборон і обмежень, яку влада Зеленського не лише успадкувала від Порошенка, а й прагне розширити. Ми вимагаємо зняти заборону на блокування російських соціальних мереж. Ми вимагаємо припинити переслідування незалежних ЗМІ та журналістів. Ми вимагаємо від влади припинити заганяти народ України в інформаційне гетто та раз і назавжди усунути привід для таких звинувачень.

Для усього цивілізованого світу подібна поведінка українських чиновників, які живуть за орвеллівським принципом «усі тварини рівні, але деякі рівніші, ніж інші», ‒ національна ганьба.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 23 вересня 2019
×
Приєднатися