Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Меркель, Путін і Макрон «загубили» Зеленського

Прес-секретар Президента Російської Федерації Дмитро Пєсков повідомив, що Москва продовжує погоджувати з Берліном і Парижем проведення спільної відеоконференції Президента Росії Володимира Путіна, канцлера ФРН Ангели Меркель і Президента Франції Еммануеля Макрона.

Під час цієї конференції обговорюватимуться питання, пов'язані з ситуацією на Донбасі, а також інші теми. «У планах... немає розмови із Зеленським», зокрема й у цьому форматі.

Фактичне виключення українського Президента з клубу лідерів держав, які ведуть переговори на вищому рівні, є закономірним підсумком невиконання Києвом Мінських угод, відмови від реалізації домовленостей «нормандської четвірки», зафіксованих у паризькому комюніке від 9 грудня 2019 року.

Однак тим, що визначає ставлення до Зеленському з боку світових лідерів, стали практика вибудовування поліцейської держави, знищення ЗМІ та свободи слова, закриття телеканалів і сайтів, позасудова розправа над своїми співгромадянами з політичних мотивів, рейдерські захоплення та переділ власності, що провадяться Радою національної безпеки і оборони і вводяться в дію указами Президента України. Це відбувається на тлі загравання з ультранаціоналістичними, фашистськими організаціями і робить Зеленського небажаним учасником зустрічей лідерів найсильніших держав планети навіть з питань, які безпосередньо стосуються України. Причому Росія, Німеччина і Франція є не єдиними і навіть не першими лідерами світових держав, які ігнорують існування Зеленського.

Так, Президент Сполучених Штатів Америки запросив лідерів РФ Володимира Путіна і КНР Сі Цзіньпіна на саміт з питань зміни клімату, де будуть лідери 40 країн. Зеленський ‒ Президент країни, яка робила гучні заяви про декарбонізацію, використання ГТС для транспортування водню до ЄС і закуповує електроенергію у виробників за ринково не обгрунтованим «зеленим тарифом», ‒ до запрошених на кліматичний саміт не потрапив.

 

 Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 29 березня 2021
×
Приєднатися